UltraPlast MD 15

Výška
37 cm
12.5 kg

• Nízká cena, slušný vnitřní prostor
    • Drobné otřepy ve vyvrtaných otvorech pro uchycení boxu by se daly určitě začistit už při výrobě. Kazí jinak velmi dobrý dojem z kvality.

Box jsem ještě nevyzkoušel na autě, ale zatím na mě působí jako dobrá investice :-)

• supr zboží ,dobra cena ,supr jednáni z určenym obchodnikem

67 cm
Výška
37 cm
12.5 kg

100% GARANCE SPOKOJENOSTI, NEJLEPŠÍ KVALITA ZA NEJLEPŠÍ CENU, EXCELENTNÍ SERVIS PŘÍMO Z NAŠÍ VÝROBY. Střešní box MD 15 má univerzální použití na zimní i letní sezónu.  Tento střešní box je vhodný na všechny modely automobilů a všechny modely střešních nosičů. "Karvingový" box má rozměry: 197 x 67 x 37 cm a objem netto 330 litrů.  Upevnění boxu je ideálně pomocí U- třmenů nebo T - Bolt / uchytí. Box je vybaven jedním bezpečnostním standardním zámkem Eurolock a je uzamykatelný jedním klíčem. Součástí každého boxu je montážní sada T-Bolt a sada U-třmenů. V ceně každého boxu jsou také 2 kusy upevňovacích popruhů. Odesílání zboží běžně již následující den! Doručení speciální kurýrní službou běžně trvá 2-5 dny (extra velký balík).  V případě individuálních požadavků nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.

• výhodná cena
    • super aerodynamické vlastnosti
    • kvalitní plast
    • dobře sedí na aute

Mám od firmy ULTRA PLAST Lipany koupený Moby Dick 15 už 2,5 let a jsem s ním moc spokojenej. Přejel jsem s ním už nekolik tisíc kilomětrú a stále mi dobře slouží.Před tím jsem měl box od Thule a po 2 letech mi praskl. Tak to svědčí o kvalite.Moji přátelé mají taky zakoupený strešní boxy od firmy ULTRA PLAST a jsou taky moc spokojení. S timhle boxem sem prošel několik moří, hor a taky Čechy, a stále vypadá jako nový.Mají nejem super kvalitu ale taky bezkonkurenční cenu. Múžu jem doporučit.

• Nízká cena, slušný vnitřní prostor

• supr zboží ,dobra cena ,supr jednáni z určenym obchodnikem