Modula EVO 470

Do měsíce • Více variantDárekZdarma96 % • 4 111 recenzíDalší informace

Maximální zátěž
75 kg

• , zakoupeno v OBCHODTH.CZ

• Skvělá cena oproti Thule, přitom není žádný rozdíl v kvalitě materiálu a provedení
    • Kvalitní materiál
    • Rychloupínáky, box namontován za dvě minuty
    • Parádní design, vypadá lépe než Thule Motion (měla jsem na voze pro porovnání oba)
    • Velký prostor, rychloupínáky nepřekáží tolik jako u Thule Motion - tam trčí hodně a lyže jsem o to zarážela

• Nejlepší co lze koupit v cenové kategorii
    • Kvalitní zpracování oproti např. Hakru, ten se kroutí jak had
    • Rychlost montáže díky rychloupínákům
    • Krásný moderní vzhled
    • Až moc velký, někdy nevím co do něj dát aby byl plně využit :-)

Rakev se montuje velmi rychle díky rychloupínákům. Nejdříve jsem chtěl Thule, ale pak jsem zjistil, že stejně velká rakev z naprosto stejného materiálu je o polovinu levnější!!! Aerodynamicka je perfektní, je slyšet až při jízdě více jak 130 km/h - mám ovci v kombajnu :-) Zatím najeto pouze 2000 km a velká spokojenost. Velmi doporučuji značku Modula

Maximální zátěž
75 kg

Díky neustálému technickému výzkumu systému Modula Case System vznikla řada střešních boxů Evo, nová stylistická inovace, kompaktní a mimořádně funkční střešní box díky úplnému využití jeho vnitřního prostoru. Zcela nové vnitřní součásti: nový systém otevírání/zavírání zabraňující sevření, nové rychloupínání.

• Kvalitní materiál
    • Rychloupínáky, box namontován za dvě minuty

• Nejlepší co lze koupit v cenové kategorii
    • Kvalitní zpracování oproti např. Hakru, ten se kroutí jak had
    • Rychlost montáže díky rychloupínákům
    • Krásný moderní vzhled
    • Až moc velký, někdy nevím co do něj dát aby byl plně využit :-)