Thule Motion 800

75 kg
Maximální počet lyží/snowboardů
7 / 5

• , zakoupeno v Sportega.cz

• super kvalita, na autě to mám nahozené za cca 1-2 min, kdo chce kvalitu, kupuje thule

super, po vyzkoušení thule, zůstanu jen u thule :-D

• , zakoupeno v Sportega.cz

Produkt dle očekávání a dostupných recenzi. Žádné překvapeni, předpokládaná kvalita, jednoduchost.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Snadné upevnění
    • Design
    • Trochu zlobí zamykání při plné krabici.

Naše druhá krabice stejného modelu. První nám po 1.5 letech ukradli z auta.

Maximální zátěž
75 kg
Maximální počet lyží/snowboardů
7 / 5

Pohodlný a nejprostornější střešní box. Design zajišťující nejefektivnější využití prostoru.

Předem nainstalovaný rychloupínací systém Power-Click s integrovaným indikátorem momentu utažení pro rychlé a bezpečné upevnění jednou rukou.

Oboustranné otevírání s vnějšími držadly pro pohodlnou montáž, nakládání i vykládání.

Centrální zamykací systém poskytuje maximální bezpečí. Komfortní klíč Thule je možno vyjmout pouze tehdy, jsou-li zavřeny všechny uzamykací body.

Díky boxu určenému pro umístění na střeše více vpředu budete mít prostor, abyste mohli plně otevřít zavazadlový prostor, aniž by střešní box překážel.

Technické údaje

• Nosnost (kg): 75 kg
  • Hmotnost (kg): 19 kg
  • Montážní systém: Power-Click
  • Otevírání boxu: Oboustranné provedení
  • Skládání pro snadné skladování: ne
  • Centrální zámek: ano
  • Přepravní kapacita lyží: 5–7
  • Přepravní kapacita snowboardů: 4–5
  • Max. délka lyží (cm): 190
  • Nosič lyží: ano (je nutný adaptér): Držák lyží 694–8 pro střešní box Thule
  • Vhodný pro nosiče WinBar: ano
  • Vhodný pro nosiče SlideBar: ano (je nutný adaptér): Adaptér Thule do T-drážky 697–5
  • Pro aero tyče: ano
  • Pro čtyřhranné tyče: ano
  • Schválení TÜV: ano
  • Splňuje standardy City-Crash: ano

super, po vyzkoušení thule, zůstanu jen u thule :-D

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Snadné upevnění
    • Design
    • Trochu zlobí zamykání při plné krabici.

Naše druhá krabice stejného modelu. První nám po 1.5 letech ukradli z auta.

• pěkný, funkční, spokojenost
    • zatím nic

doporučuji, vhodný i na letní dovolenou

Krásná, prostorná.

doporučuji, velký vnitřní prostor

• , zakoupeno v OBCHODTH.CZ

• Tak rychle jsem ještě žádný box na střechu neupevnil a že jich bylo. Super ovládání a manipulace.

Box byl perfektně zabalen a dorazil bez vady. Dobře se obsluhuje z obou stran.

• Opravdu prostorný
    • rychlá montáž
    • dobrá jízda

Ujel jsem s boxem na střeše asi 2500 km a jsem maximálně spokojen. Je to opravdu prostorný box. Až mě překvapilo co se všechno do něho vejde. Rychle a snadno se montuje na střechu a při jízdě je hlučnost a odpor minimální. Jen boční vítr je přirozeně trochu víc cítit. Spotřeba taky vzrostla jen minimálně.

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Maximální spokojenost, velký, prostorný, jednoduchá montáž a při jízdě není poznat, že je namontován.

Spokojenost

• , zakoupeno v OBCHODTH.CZ

• Výrobek zcela dle očekávání, doporuciji.
    • Ne nakupovat ale v OBCHOD THULE - WWW.OBCHODTH.CZ
    • POZORNĚ ČTĚTE, ABYSTE NEBYLY IDIOTI!
    • Zakoupil jsem u tohoto obchodu drahý autobox Thule, obchod zaslal, já ho zaplatil a přepravce mi jej předal. Doteď vše v pořádku a má spokojenost. Poté mi ale volal zaměstnanec obchodu, že jsem si box nevyzvedl, jak si to dovoluji a že mu budu muset uhradit náklady. Vysvětlil jsem mu, že se mýlí, že box byl převzat a zaplacen, tedy je vše v pořádku. Prodejce se spletl, stává se, pořád má spokojenost.
    • Co se stalo ale cca. 2hod. potom je nevídané a je důvodem, proč já zde už nenakoupím a jestli si každý váží sám sebe, tak nakoupí také raději někde jinde, kde si svého zákazníka a chlebodárce váží.
    • Za cca. 2hodiny mi z obchodu volali znovu, 3x mi to zvonilo, došel jsem k telefonu a ten zvedl a slyšel, jak paní na druhém konci říká svému kolegovi: "TEN IDIOT TO TEĎ ANI NEZVEDÁ"...
    • Když si uvědomila, že jsem ji slyšel, nezmohla se vůbec na nic, nikdo se ani neobtěžoval se do dnešního dne omluvit.
    • Jestli tedy je zákazník, který utrácí desetitisíce ročně za jejich zboží pro ně idiot, bude raději ten idiot příště nakupovat tam, kde se budou chovat slušně.

Jestli nechcete byt IDIOTY, nakupte raději jinde. Nedavejte své peníze někomu, kdo si o Vás myslí, že jste idioti.

Já bych to prešel, kdyby se jednalo o selhání jedince, ale vzhledem k tomu, že se nikdo ani neobtěžoval se omluvit, a obchod dělá mrtvého brouka, tedy beru to jako názor celého obchodu.

OBCHODTH.CZ (prodejce)

Dobrý den pane Vaníček ze Stojice u Přelouče,
    Vaše recenze je velmi zavádějící, proto jsem se rozhodl reagovat, jelikož recenze velmi zdárně poškozuje náš obchod THULE. Bylo by vhodné za zvážení uvádět informace na pravou míru. Vytvořil jste v našem obchodě celkem 2 objednávky. Jedna se týká střešního boxu, který byl v pořádku doručen a druhá patek Thule 757, kde jste požadoval se zámky na míru, aniž by jste si do objednávky příplatkovou službu přidal, budiž. Patky jsme Vám dle objednávky se zámky N157 připravili a odeslali.
    Problém nastal v případě, kdy jsme Vám volali z důvodu, že zboží nechcete převzít. Vy jste uvedl, že jste přepravní službou nebyl kontaktován, což není pravda (LHAL JSTE), jelikož nejen chodí sms ze systému přepravní služby, ale řidič na uvedené telefonní číslo ještě volá. Po zkontrolování a při následném dalším hovoru jste se sám přiznal, že přepravní službou jste kontaktován byl.
    Zboží jste ovšem odmítl převzít a po telefonické konzultaci s Vámi jste sdělil: "odjíždím na dovolenou a vracím se za měsíc"
    Zboží se po několika dnech vrátilo k nám, kde vznikly poplatky spojené s dopravou a službami, které byli poskytnuty na zakázku. Ze zákona lze poskytnuté služby požadovat k úhradě.
    Vyšli jsme Vám vstříc v rámci druhé objednávky, kdy jste zboží převzal v pořádku a nebudeme žádné poplatky požadovat.
    Vaše recenze je zkreslující, dle vyjádření kolegyně bylo slovní spojení s výrazem "idiot" určeno na zcela jinou souvislost. Po snaze o vysvětlení byl telefonický hovor Vaší osobou ukončen!
    Opět uvádíte informace, které nejsou pravdivé a nyní dokonce veřejně!
    S pozdravem Obchod THULE